SOTTI- najcieńszy grzejnik dekoracyjnyny na świecie marki ENIX

Grzejniki dekoracyjne to dziś niemal dzieła sztuki zasługujące na szczególną uwagę. Często od naszych klientów słyszymy „potrzebuję grzejnika, który nie jest zbyt szeroki, ponieważ mam do wykorzystania tylko niewielką przestrzeń, w której muszę go dopasować” lub „mam drzwi, które otwierają się w kierunku grzejnika, potrzebuję więc grzejnika który będzie bardzo cienki”.

Nie każdy ma dostępną przestrzeń lub fundusze, aby zmienić ustawienie pokoju, kuchni czy łazienki w taki sposób, by przestrzeń pasowała do grzejnika. W celu rozwiązania tego problemu, przedstawiamy Państwu grzejnik SOTTI – najcieńszy dekoracyjny grzejnik na świecie marki ENIX.

SOTTI- najcieńszy grzejnik dekoracyjnyny na świecie marki ENIX

Chcąc zaoszczędzić miejsce w swoich domach, szukamy takiego systemu grzewczego, który jest mniejszy i bardziej dostosowany do wnętrza a zarazem praktyczny, niż obecne- odrzucające wzrok grzejniki. Szukamy więc takich grzejników, które zajmują o wiele mniej miejsca oraz pasują do wystroju.

Grzejnik SOTTI

Grzejnik dekoracyjny SOTTI marki ENIX stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich masywnych grzejników, a nasi klienci są oczarowani i zaskoczeni jego funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem.  Jeśli nie masz pewności, jak bardzo szczupły jest grzejnik SOTTI, zalecamy zmierzenie szerokości bieżących grzejników – możesz być zaskoczony, jak daleko wystają ze ściany!

SOTTI- najcieńszy grzejnik dekoracyjnyny na świecie marki ENIX

Ogromną korzyścią z zastosowania grzejnika SOTTI jest to, ile przestrzeni można uzyskać w domu, nie tylko pod względem odległości dookoła grzejnika, ale także ilości zajmowanej powierzchni. Wiele tradycyjnych grzejników jest dość dużych – mogą one przebiegać pod całym oknem, podczas gdy grzejnik SOTTI jest bardziej kompaktowy, co oznacza, że ​​można go umieścić w wielu różnych pomieszczeniach, idealnie komponując z nowoczesnym designem.

Szczupła i kompaktowa konstrukcja nie oznacza, że ​​te grzejniki SOTTI nie posiada mocny grzewczej. Grzejnik dekoracyjny SOTTI marki ENIX to idealne rozwiązanie do ogrzewania dużych a także mniejszych pomieszczeń.

Jego kierunkowy odpowietrznik oznacza, że ​​ciepłe powietrze jest kierowane do pomieszczenia, poprawiając cyrkulację ciepła w domu. Oczywiście jest również bardzo wydajny, a wielu naszych klientów zgłasza oszczędności nawet do 50% na rachunku za ogrzewanie po wymianie starych grzejników na nowe, wąskie grzejniki SOTTI.

SOTTI- najcieńszy grzejnik dekoracyjnyny na świecie marki ENIX

Grzejnik SOTTI reaguje bardzo szybko, ogrzewając pomieszczenie trwale i wydajnie Wszystkie przedstawione poniżej wymiary, wytwarzają świetne parametry cieplne dla swojego rozmiaru ze względu na unikalny kształt.  Dzięki różnym opcjom wysokości wynoszącym 1168 mm, 1368 mm, 1568 mm oraz 1768 mm, masz szeroki wybór pasujący do twojej przestrzeni. Szerokość grzejnika SOTTI to 450 mm, przy głębokości 67-92 mm.

Moc cieplna grzejnika SOTTI

Grzejnik dekoracyjny SOTTI to oszczędność miejsca, przy zachowaniu nowoczesnego a zarazem funkcjonalnego designu. To niezwykły model, jeśli chodzi o dostarczenie ciepła w dostępnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to wnęka w ścianie czy ciasna przestrzeń, grzejnik dekoracyjny SOTTI to grzejnik, w którym się zakochasz.

Coraz częściej decydujemy się na elegancki i nowoczesny styl w naszych domach i mieszkaniach. Jednak jak je elegancko urządzić, gdy w pomieszczeniu widnieje ogromny i ciężki grzejnik, który nie pasuje do wystroju wnętrza? Grzejnik dekoracyjny SOTTI to coś więcej niż źródło ciepła. Został zaprojektowany z myślą, by poprawić komfort a także nadać odpowiedni charakter wnętrzu.

Grzejnik SOTTI to gwarancja ciepła, w nowoczesnym wydaniu. Minimalistyczna forma doskonale łączy się z nowoczesnymi wnętrzami, ale pasuje również do tradycyjnych mieszkań o śmiałym wyglądzie.

Grzejnik dekoracyjny SOTTI marki ENIX to grzejnik który nada elegancji oraz harmonii każdemu wnętrzu. To nie luksus odpowiada za estetykę wnętrza a jego szyk i oryginalność.

Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz pomoże przy doborze odpowiedniej wielkości grzejnika SOTTI.

Zobacz również: 15 pokoi kąpielowych